Nové referenční stavby Zpět na všechny novinky

PETRŽALKA – Nový háj

PETRŽALKA – Nový háj

Netradiční vzhled a také netradiční PRO-klientský přístup lidé si mohli měnit okna, lodžie a byty do začátku hrubé stavby.

z dálky vidět, že je tam cosi, co se v prostředí nedalekých pravidelných paneláků a hranatých internátů vymyká očekávané produkci. Účelem bylo prosvětlení plochy zeleně na sousedním pozemku jižním sluncem a optické propojení této plochy s pásem zeleně podél dostihové dráze, což by při použití deskové hmoty nebylo možné. Vytvořil se také prostor pro umístění atypických bytů a ateliérů s obytnými předzahrádkami na vzniklé ploše střechy garáže.

 

Novy_haj_rez

Prvních asi 40% klientů si mohlo v bytě navolit velikost, tvar i polohu oken a i balkonů. Samozřejmě, dbalo se o dostatečné množství denního světla v obytných místnostech a proto se zohledňoval jejich orientace ke světovým stranám. S touto flexibilitou se dalo pracovat i díky společnosti SLOVAKTUAL s.r.o., která se snaží vyrobit každému zákazníkovi okna a dveře na míru.

 Novy_haj_sev_pohlad

Nový háj splnil, co si předsevzal: zkvalitnil danou lokalitu a přilehlou plochu zeleně proměnil na park s lavičkami, dětským hřištěm a dalšími denními funkcemi pro původní, tak nové obyvatele. Jednoduše, přinesl život.

Zveřejněno: 12.3.2015

Další novinky