Články

Jsou lepší venkovní žaluzie nebo rolety?

Obě rolety a vnější žaluzie splňují stejný účel. Existují však jen malé rozdíly mezi nimi, což může být z některých hledisek kritické.

Zveřejněno: 18.8.2017

Proč byste se v práci měli rvát o místo u okna?

Co podle vás nejvíce ovlivňuje efektivitu zaměstnance? Průzkumy to vidí jasně: kreativní a efektivní jsme zejména tehdy, když nám při práci nechybí denní světlo, výhled a čerstvý vzduch.

Zveřejněno: 25.4.2017

Jak si nafotit dům.

Znáte to. Postavili jste nový vysněný dům. Dočasné oplocení pozemku jste vyměnili za skutečný plot. Už opravdový. Dokonce jste stihli založit svůj první zelený trávník. A daří se mu. Terasa je dávno vybavená zahradním nábytkem. Tak kdy pozvete první hosty? A fotky – jako z časopisu – už máte? Ne?! Tak na co ještě čekáte?

Zveřejněno: 8.4.2017

Panika? Myslete na zadní vrátka

Ocitli jste se už někdy v nebezpečné situaci, kdy všichni kolem vás ztratili hlavu a vy s nimi? Zažili jste už skutečnou paniku? Nemyslím takový ten stres před zkouškou, před pohovorem nebo na prvním rande. Myslím opravdovou hromadnou paniku. 9. březen je označovaný za mezinárodní Den paniky. Možná si tento den vzpomenete na nějakou krizovou […]

Zveřejněno: 8.3.2017

Harmonická terasa. Jak na ni?

Vybavte vaši terasu pragmaticky a využijte naplno její potenciál. Lehce se změní na soukromé fitness nebo spa, ale zároveň bude skvělým osvěžením home officu.

Zveřejněno: 2.3.2017