Články

Proč byste se v práci měli rvát o místo u okna?

Co podle vás nejvíce ovlivňuje efektivitu zaměstnance? Průzkumy to vidí jasně: kreativní a efektivní jsme zejména tehdy, když nám při práci nechybí denní světlo, výhled a čerstvý vzduch.

Zveřejněno: 25.4.2017

Jak si nafotit dům.

Znáte to. Postavili jste nový vysněný dům. Dočasné oplocení pozemku jste vyměnili za skutečný plot. Už opravdový. Dokonce jste stihli založit svůj první zelený trávník. A daří se mu. Terasa je dávno vybavená zahradním nábytkem. Tak kdy pozvete první hosty? A fotky – jako z časopisu – už máte? Ne?! Tak na co ještě čekáte?

Zveřejněno: 8.4.2017

Panika? Myslete na zadní vrátka

Ocitli jste se už někdy v nebezpečné situaci, kdy všichni kolem vás ztratili hlavu a vy s nimi? Zažili jste už skutečnou paniku? Nemyslím takový ten stres před zkouškou, před pohovorem nebo na prvním rande. Myslím opravdovou hromadnou paniku. 9. březen je označovaný za mezinárodní Den paniky. Možná si tento den vzpomenete na nějakou krizovou […]

Zveřejněno: 8.3.2017

Harmonická terasa. Jak na ni?

Vybavte vaši terasu pragmaticky a využijte naplno její potenciál. Lehce se změní na soukromé fitness nebo spa, ale zároveň bude skvělým osvěžením home officu.

Zveřejněno: 2.3.2017

Skvělé tipy pro tmavý byt: Jak dostat do bytu více světla?

Každý máme v bytě alespoň jednu místnost, ve které je permanentní tma. Pokoj, ve kterém se musí svítit už od třetí odpoledne a kde nikdy nejsou vhodné podmínky ke čtení a dalším činnostem. Někteří z nás mají tu smůlu, že mají podobné limity ve všech pokojích. Intenzita světla v bytě výrazně působí na naši náladu a kreativitu. Světlé místnosti působí pozitivně a optimisticky. Pojďme se podívat, jak můžeme účinně bojovat s depresivní tmou.

Zveřejněno: 24.1.2017

Čištění žaluzií – 5 praktických způsobů, jak si to ulehčit

Stává se vám, že si s čištěním žaluzií nevíte rady? Že vám to zabere hodiny času bez výsledku, který byste čekali? Nejste jediní, a proto jsme se rozhodli ukázat vám několik pomůcek. Přečtěte si, jak si několika šikovnými tipy zjednodušit tuto namáhavou činnost. V domácnostech se setkáváme s různými druhy žaluzií a rolet. Přes horizontální […]

Zveřejněno: 25.10.2016