Technické novinky Zpět na všechny novinky

Nová řada zdvižně-posuvných dveří

Nová řada zdvižně-posuvných dveří

Firma SLOVAKTUAL s.r.o. přináší novou řadu zdvižně – posuvných dveří. Nová řada oproti předchozí poskytuje : více světla; více tepla; více komfortu a více variací.

Světelnost nové řady zabezpečuje moderní Classic – line Design s velkým výběrem dekorů společně se systémem aluskin , umožňujícím větší flexibilitu v rozměrech zasklívání.

Novinky ve vzhledu a designu zajišťují v plné míře zvýšení tepelně – izolačních vlastností, které ve verzi Variant Premium umožňují při rozměru výrobku 4,5 x 2,5 m dosáhnout s tepelněizolačním trojsklem a s teplým distančním rámečkem součinitel prostupu tepla s hodnotou Uw = 0, 68 W/m2K.

Komfort novému systému dodává zasklení do tloušťky 48mm a také integrované těsnění, které místo ručního silikonovaný značně zvyšuje kvalitativní úroveň procesu výroby i spokojenost výrobce se zvýšením těsnosti celého systému.

V neposlední řadě tak vytváří systém možnost mnoha variací v oblasti rozměrů , dekorů , zasklení , kompatibility s profilovým systémem tloušťky 85 mm a také profilovým systémem 70 mm .

S novým systémem zdvižně – posuvných dveří nastavuje SLOVAKTUAL sro tomuto odvětví plastových výplní otvorů zcela nová měřítka .

Zveřejněno: 3.2.2014

Další novinky