Novinky Zpět na všechny novinky

Zástupci 7 univerzit na prohlídce Slovaktualu

Zástupci 7 univerzit na prohlídce Slovaktualu

Ve dnech 31.5. až 2.6.2017 se konala již XXIII. konference Construmat 2017 s mezinárodní účastí.

V tomto roce ji organizovala Katedra materiálového inženýrství Stavební fakulty STU Bratislava. Jedním z bodů programu byla i prohlídka našeho výrobního závodu na výrobu plastových a hliníkových oken v Pravenci.

Přibližně 60 účastníků konference přivítali 1.6.2017 v sídle společnosti oba jednatelé Slovaktualu. Od tohoto momentu se profesoři a vědečtí pracovníci na chvíli ocitli v pozici studentů – posluchačů. Rozděleni do tří menších skupinek si všichni postupně vyslechli prezentaci jednatelů. Prošli se areálem firmy, expediční částí, ale zejména mezi nejmodernější výrobní linky, kde jsme jim vysvětlili celý proces výroby kvalitních oken, dveří a posuvných portálů.

 

Za návštěvu děkujeme všem zástupcům těchto sedmi univerzit:

 1. ČVUT Praha
  • Stavební fakulta, Praha
  • Kloknerúv ústav, Praha
  • Experimentální centrum, Praha
 2. VUT – Stavební fakulta, Brno
 3. VŠB-TU – Stavební fakulta, Ostrava
 4. STU – Stavebná fakulta, Bratislava
 5. SPU – Technická fakulta, Nitra
 6. ŽU – Stavebná fakulta, Žilina
 7. TU – Stavebná fakulta, Košice

Zástupci 7 univerzit na prohlídce Slovaktualu Zástupci 7 univerzit na prohlídce Slovaktualu Zástupci 7 univerzit na prohlídce Slovaktualu Zástupci 7 univerzit na prohlídce Slovaktualu Zástupci 7 univerzit na prohlídce Slovaktualu Zástupci 7 univerzit na prohlídce Slovaktualu Zástupci 7 univerzit na prohlídce Slovaktualu Zástupci 7 univerzit na prohlídce Slovaktualu Zástupci 7 univerzit na prohlídce Slovaktualu Zástupci 7 univerzit na prohlídce Slovaktualu

Slovaktual. Okna pro život.

 

 

 

 

 

Zveřejněno: 5.6.2017

Další novinky