Novinky Zpět na všechny novinky

Zákazník udělil vysvědčení smluvnímu prodejci

Zákazník udělil vysvědčení smluvnímu prodejci

Doporučení zákazníka a jeho vypovězena zkušenost se smluvním prodejcem společnosti SLOVAKTUAL s.r.o. jsou častokrát velmi čitelnými znaky toho, že SLOVAKTUAL nenabízí pouze výrobky plastových i hliníkových oken a dveří, ale nabízí svým zákazníkům plnohodnotnou službu.

Pan Josef Štědronský z Čimelíc v článku pro časopis Rozhled – Jižní Čechy takto vystavil vysvědčení našemu smluvnímu prodejci p. Radkovi Hladíkovi.

Z článku vybíráme:

Byla firma Slovaktual – Radek Hladík jediná, kterou jste oslovil?

Vůbec ne. Oslovil jsem několik známých firem z okolí, ale s jejich nabídkou, hlavně technickým provedením, jsem nebyl spokojený. Konečné slovo padlo až po návštěvě pana Hladíka, který ochotně přijel k nám domů i se vzorky oken a doplňků k nim. Vše nám vysvětlil a ukázal. Stačil jeden pohled na konstrukci a bylo jasné, že je to okno, které je o třídu lepší než od jiných firem.

Nevyskytl se žádný problém?

Měli jsme několik požadavků. Například v koupelně jsme chtěli u okna, které je výš, upravit kličku tak, aby byla lépe přístupná.
Dále zachovat obklady v koupelně a na WC. Pan Hladík našel řešení a domluvil s montážníky co největší opatrnost při výměně
oken. Vše dopadlo na výbornou. Naprostá spokojenost. S takovým přístupem, ochotou a vstřícností jsme se ještě nesetkali. Po montážnících nezůstala špetka prachu. Vše za sebou hned uklízeli.

Jste spokojený s dodanými okny?

Naprosto. Nechali jsme si vyměnit všechna okna v obytné části, k nim jsme rovnou dali nové parapety a žaluzie. Okna ve sklepě plánujeme vyměnit asi až po létě, ale jednoznačně s firmou Slovaktual. Překvapil mě i zájem pana Hladíka, když se po asi dvou měsících ozval a zajímal se, zda je vše v pořádku. Neměl jsem žádnou připomínku, okna fungují skvěle a ani jsme nemuseli volat na dodatečné „doštelování“.

Celý článek: zde

Zveřejněno: 2.5.2014

Další novinky