Novinky Zpět na všechny novinky

Vyhlásili jsme největší prodejce oken a dveří SLOVAKTUAL za uplynulý rok 2022.

Vyhlásili jsme největší prodejce oken a dveří SLOVAKTUAL za uplynulý rok 2022.

Další rok je za námi.

Díky všem našim zákazníkům, kteří si pro svou stavbu či rekonstrukci vybrali okna Slovaktual, jsme v uplynulém roce dosáhli velkého milníku.

V roce 2022 jsme poprvé ve 33leté historii firmy překročili hranici 100 milionů euro. (2,4 miliardy korun)

Ještě více jsme se tak vzdálili ostatním výrobcům. Na Slovensku ani v České republice nenajdete většího výrobce oken a dveří. Okna Slovaktual jsou nejprodávanější okna na slovenském trhu. A značka Slovaktual je nejznámější značka oken na Slovensku. To vše díky našim zákazníkům.

Díky našim prodejcům jsou naše okna dostupná tak blízko ke koncovému zákazníkovi, jak je to jen možné.

Obvykle na přelomu ledna a února zve SLOVAKTUAL všechny své prodejce na slavnostní vyhodnocení uplynulého roku, kde zároveň vyhlašujeme největší prodejce.

Tentokrát se galavečer konal 26. ledna 2023 v Bratislavě.

Je to příležitost, když se po náročném roce můžeme všichni spolu setkat a trochu se zabavit. Když můžeme v uvolněné atmosféře společně zhodnotit rok a poznat ty nejlepší. A je to také příležitost k poděkování.

Je to tradice, kterou si málokdo nechá ujít. Naše pozvání přijalo až 164 hostů. Nejen ze Slovenska, ale samozřejmě také z České republiky, Rakouska, Francie, Německa či Španělska.

Slavnostním večerem nás provázela oblíbená slovenská moderátorka, Katarína Jesenská.

Katarína Jesenská

Na úvod všechny naše hosty pozdravil na dálku Nicolas Casanovas, obchodní ředitel celé skupiny DOVISTA, kam Slovaktual od roku 2021 patří.

Obchodný riaditeľ spoločnosti DOVSTA, Nicolas Casanovas.

Galavečer Slovaktual

Našim prodejcům jsme představili nejdůležitější jména a tváře čtyř funkčních streamů.

Jednatel společnosti, Miloš Folenta, a obchodní ředitel Slovaktualu, Jozef Müller, společně zhodnotili uplynulý náročný, ale úspěšný rok. Připomněli významné milníky a vyzdvihli dosažené úspěchy. V proslovu se věnovali i novým výzvám, impulsům a plánům do budoucnosti.

„Víme, v čem jsme dobří a víme, kde máme rezervy. A na tom budeme dál usilovně pracovat. Našim zákazníkům chceme soustavně přinášet kvalitní a spolehlivá okna a dveře a poskytovat jim kvalitní služby hodné lídra trhu.“

Miloš Folenta, konateľ spoločnosti SLOVAKTUAL

Jozef Muller, obchodný riaditeľ spoločnosti SLOVAKTUAL

Vyhlášení nejlepších prodejců

Mnozí naši prodejci jsou s námi již dlouhá léta, někteří v podstatě od samotného založení firmy v roce 1990. Těší nás však, že mezi prodejci přibývají i mladí. A když se spojí zkušenosti ostřílených prodejců se zanícením a energií mladých, pak je úspěch zaručen. Vidíme to na oknářském trhu, i na pódiu – mezi těmi nejlepšími.

Tradičně oceňujeme prodejce ve 3 kategoriích:

  • Největší prodejci v České republice.
  • Největší prodejci v Rakousku a ostatním zahraničí.
  • Největší prodejci na Slovensku.

Největší prodejci ve Slovenské  republice

TOP 3 najlepší predajcovia SLOVAKTUAL na Slovensku

Největší prodejci v České republice

TOP 3 v ČR

 

Děkujeme všem našim partnerům, oceněným i neoceněným, že byli během celého roku 2022 s námi, že se věnovali zákazníkům, že strávili hodiny času s návrhem řešení a zpracováním cenových nabídek. Že kladli důraz na profesionální montáž našich oken a dveří. Že se všichni podíleli na úspěšném roce 2022.

Zveřejněno: 14.2.2023

Další novinky