Novinky Zpět na všechny novinky

Slovaktual vystavoval na najvětším stavebním veletrhu v ČR.

Slovaktual vystavoval na najvětším stavebním veletrhu v ČR.

Minulý týden Slovaktual znovu aktivně vystavoval okna a dveře na veletrhu For Arch 2016, největším stavebním veletrhu v České republice.

Tato mezinárodní akce je součástí několika výstav, takže paralelně s výstavou v Letňanech probíhal také For Therm věnující se vytápění, rekuperacím a klimatizacím, veletrh For Wood, který se zaměřuje na  dřevostavby a veletrh Bazény, sauny & spa. Novinkou tohoto roku byl veletrh For Stav, který se věnoval stavební chemii. Zájem o výstavu potvrzuje také více než 70 000 návštěvníků. Nejsilnější dny byly v pátek a v sobotu.

Stánek Slovaktualu patřil k dominantním a nejvýraznějším expozicím na výstavišti. Spolu s naším spoluvystavovatelem, firmou OKNA.EU, jsme zaujali plochu 130 m2.

Pozornost poutal také náš 8m dlouhý HST portál vybavený výkonnou síťkou proti hmyzu a dálkovým ovládáním venkovních žaluzií.

jakub Prachař stojí pri posuvno portále HST 77 od SLovaktualu

FOR ARCH 2016, Jakub Prachař

Zájemcům jsme prezentovali výhody a parametry našich plastových a hliníkových oken a dveří, stejně jako právě rozdíly mezi plastem a hliníkem. Rohy a řezy oken posloužily na zdůraznění našich konkurenčních výhod jako je slepované sklo nebo středové dorazové těsnění, ale také na ukázku možných laminací či barev. Na výstavě mírně převažoval zájem o hliníkové produkty nad plastovými. Mnoho zákazníků bylo překvapeno možnou kombinací plastových oken s hliníkovým ALU-clipem.

hliníkové dvere slovaktual

Je zvykem, že na výstavách vždy představujeme nějakou novinku. Na For Archu 2016 jsme uvedli prémiový hliníkový systém pro pasivní a nízkoenergetické domy – hliníkové okno Slovaktual W 77 HI – s vynikající dosažitelnou hodnotou Uw již od 0,72 W/(m2K).

Rozruch na stánku vyvolali naši spokojení zákazníci z řad známých osobností. Ve středu nás navštívila Dara Rolins, ve čtvrtek český bedmintonista Petr Koukal, v pátek Agáta Prachařová a v sobotu Jakub Prachař. Všechny tyto návštěvy proběhly v příjemné a přátelské atmosféře.

Dara Rolins na stánku SLovaktual

FOR ARCH 2016, Dara Rolins

Průběh výstavy hodnotíme úspěšně a to i díky pomoci našich smluvních partnerů.

Za pomoc při prezentaci našich produktů, získávání kontaktů a vyčerpávajícím zodpovídání otázek zájemců chceme tímto poděkovat týmu prodejců OKNA.EU a zástupcům smluvních prodejců Slovaktualu, jmenovitě Zbyškovi Šlehoferovi, Kateřine Bartošovej, Janu Pastuchovi, Miroslavovi Dobenčákovi, Ľubomírovi Kajanovičovi, Rudolfovi Černému a Radekovi Hladíkovi.

Za společnost SLOVAKTUAL s.r.o.
Miroslav Nikodémus a Dušan Sečiansky

Praha, 20. – 24. 9. 2016

Zveřejněno: 27.9.2016

Další novinky