Novinky Zpět na všechny novinky

Slavnostní vyhodnocení roku 2016 a ocenění nejlepších prodejců

Slavnostní vyhodnocení roku 2016 a ocenění nejlepších prodejců

Obvykle na přelomu ledna a února zve SLOVAKTUAL všechny své smluvní prodejce na slavnostní vyhodnocení uplynulého roku.

27. ledna 2017 jsme tedy v Nízkých Tatrách přivítali téměř 150 hostů.

Nejen ze Slovenska, ale také z Česka, Rakouska, Itálie, Německa, Francie a Švýcarska. Abychom se po náročném roce vzájemně setkali, zhodnotili rok a slavnostně vyhlásili a ocenili největší prodejce SLOVAKTUALU.

Kategorie byly tradičně tři:

SLOVAKTUAL TOP predajci v ČR

Slavnostním večerem nás provázela Jana Hospodárová a zazpívala Emma Drobná, která zároveň představila svůj nový song Smile. O následnou zábavu se postarala kapela Funky Emotions.

Rok 2016 je tak definitivně za námi.

Ještě jednou děkujeme našim smluvním prodejcům za to, že se během celého roku 2016 věnovali zákazníkům a strávili hodiny času s návrhem řešení jejich projektů a vypracováváním cenových nabídek a také kladli důraz na profesionální montáž našich oken a dveří. Tímto se podíleli na úspěšném roce 2016. A i když ne všichni mohli stát na pódiu mezi oceněnými, věříme, že společně nepolevíme ani v roce 2017.

SLOVAKTUAL – největší výrobce oken a dveří na Slovensku.

P.S.
Není náhoda, že jsme se opakovaně rozhodli zorganizovat slavnostní večer v hotelu Partizán v Nízkých Tatrách. Kromě toho, že se v tomto rodinném hotelu cítíme příjemně, tak spolupráce s hotelem je vždy na vysoké profesionální úrovni a wellness je příjemný bonus. Za zmínku stojí i to, že celý hotel je osazen okny SLOVAKTUAL.

Zveřejněno: 7.2.2017

Další novinky