Novinky Zpět na všechny novinky

Nová hala F – zemní práce v plném proudu

Nová hala F – zemní práce v plném proudu

Práce na nové výrobní hale společnosti SLOVAKTUAL s.r.o. každým dnem pokračují. Hala s nejmodernější technologií bude produkovat plastová okna a dveře splňující náročné technické požadavky jako je vlepované sklo, systém tří dorazových těsnění a nejvyšší stupeň bezpečnosti.

Systém vlepování skla zajišťuje plastový oknům mnohonásobně vyšší stabilitu a tak snižuje potřebu dodatečných nastavování oken, které zapříčiňují teplotní výkyvy i dennodenní používání. Tuto technologii společnost SLOVAKTUAL využívá již dlouhá léta a díky ní patří k jasným lídrem v oblasti kvality na evropském trhu.

K dnešnímu dni se podařilo zrealizovat přípravu 2/3 zemních prací pro novou výrobní plochu, jejíž celková rozloha bude 15.000 metrů čtverečních. Bylo osazených 201 pilotů s průměrem od 600 do 1000mm a hloubkou od 4,5 do 6m. Na výstavbu opěrné zdi se použilo 400 m3 betonu a 23 tun výztuže.

Stavba je nejen moderní, ale i šetrná k životnímu prostředí . Náspy proto využili i materiál pocházející z drcené vybouraní betonáže , cca 7000 m3 .

 

Zveřejněno: 30.4.2014

Další novinky