Novinky Zpět na všechny novinky

Nová a největší vzorková prodejna oken a dveří Slovaktual v SR

Nová a největší vzorková prodejna oken a dveří Slovaktual v SR

V pondělí, 9. listopadu 2020 otevíráme naši největší vzorkovou prodejnu přímo v sídle společnosti – v Pravenci. Na výstavní ploše 200 čtverečních metrů představujeme nejen plastová a hliníková okna a vchodové dveře, ale také posuvné portály, fasádní prosklené konstrukce, množství doplňků a příslušenství. Můžete si vyzkoušet funkční vzorky oken a dveří nebo se inspirovat materiály, barvami a nejnovějšími technickými řešeními.

Ačkoliv má Slovaktual nejširší síť prodejních míst v SR, dosud zde chyběl prostor ukázat vše na jednom místě a přitom v tak velkých rozměrech, o jaké mají naši zákazníci reálné zájem.

Pro novou vzorkovou plochu jsme proto vyčlenili celé přízemí administrativní budovy firmy, hned u hlavního tahu. Prostor bude sloužit pro poradenství, inspiraci, odborné konzultace a vypracování cenových nabídek – samozřejmě nezávazných. Za tímto účelem jsme vytvořili 3 samostatné a zcela oddělené konzultační místa.

Vzorková predajňa Slovaktual v Pravenci

 

Zákazníci si vzorky samozřejmě mohou nerušeně prohlédnout sami nebo s odborným výkladem pracovníků přímého prodeje. Stavebníkům s náročnějšími projekty doporučujeme, aby si předem telefonicky rezervovali čas některého z našich zkušených projektových manažerů.

Vnitřní i vnější parapetní desky v barvách nebo v laminaci s dekorem dřeva

Navštivte nás kdykoliv v pracovní dny od 7:30 do 16:00 nebo si domluvte individuální schůzku na čísle +421 46  544 7432.
Kontaktní údaje na prodejnu.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Zveřejněno: 8.11.2020

Další novinky