Novinky Zpět na všechny novinky

Největší prodejci oken a dveří Slovaktual jsou známí.

Největší prodejci oken a dveří Slovaktual jsou známí.

V rámci Slovenska a České republiky neexistuje větší výrobce plastových a hliníkových oken a dveří. Roční tržby jsou na úrovni 2 miliard Kč. Na Slovensku ani nenajdete  širší síť vzorkových prodejen. A to zejména díky našim smluvním prodejcem v regionech.

Slovaktual si váží svých prodejců a každý rok slavnostně vyhlašuje největších z nich. Je to tradice, kterou si málokdo nechá ujít.

Rok 2019 jsme tentokrát slavnostně ukončili 7. února 2020 v Bratislavě, v hotelu NH Gate One.

Slávnostné vyhodnotenie roka 2019 v Slovaktuale

Naše pozvání přijalo 158 hostů, především majitelé vzorkových prodejen ze Slovenska, z Čech i Moravy. Mezi zahraničními hosty sice dominovali prodejci z Rakouska, ale přivítali jsme i naše partnery ze Španělska a Francie.

Galavečer začal přímluvou

Úvodní slova jsme svěřili skvělé Lucii Barmošovej, ale …

Lucia Barmošová

… hlavní slovo měli nejdůležitější muži Slovaktualu:

Top manažment spoločnosti Slovaktual

Jednatelé společnosti spolu se šéfem divize OKNA v svých proslovech upřímně poděkovali všem našim partnerům i zaměstnancům za poctivou práci během roku 2019.

Stručně shrnuli, co jsme společně dosáhli v uplynulém roce, ale přišli i slova plné výzev do následujících dní, týdnů a měsíců. Na to jsme už v Slovaktuale zvyklí, každý rok se pouštíme do nových náročných projektů a cílů. Našim zákazníkům chceme vždy a soustavně přinášet kvalitní a spolehlivé okna a dveře.

Vyhlášení nejlepších prodejců

Úloha prodejců pod značkou Slovaktual je zřejmá. Musí znát náš výrobní sortiment, aktuální trendy a normy. Jen tak mohou správně rozpoznat potřeby a požadavky zákazníků a nabídnout jim vždy to nejvhodnější z naší nabídky. Prodejci jsou tu pro zákazníky, den co den zpracovávají množství cenových nabídek a navrhují řešení. Odpovídají za správnou a profesionální montáž oken a dveří.

Mnozí prodejci jsou s námi už celá léta, někteří prakticky od vzniku firmy, od vzniku značky. Máme však i řadu nových mladých prodejců. A tak se zkušenosti ostřílených prodejců setkávají s entuziasmem a energií mladých. Na trhu i na pódiu, mezi těmi nejlepšími.

Vyhlásenie najlepších predajcov v Gate One

Každý rok vyhlašujeme TOP 10 prodejců každé ze 3 kategorií:

  • Najväčší predajcovia SLOVAKTUAL v Českej republike,
  • Najväčší predajcovia SLOVAKTUAL v zahraničí,
  • Najväčší predajcovia SLOVAKTUAL v Slovenskej republike.

Rebríček je zostavený podľa objemu tržieb, ktorý predajca v danom meste zrealizuje v Slovaktuale počas roka 2019.

TOP 10 ČR

10. – 4. miesto v ČR (sprava)

TOP 10 ČR

TOP 3 ČR

TOP 3 prodejci v ČR SLOVAKTUAL

Právě díky našim prodejcům, oceněným i neoceneným, a díky jejich spokojeným zákazníkům SLOVAKTUAL každým rokem úspěšně roste.

Děkujeme.

Zveřejněno: 18.2.2020

Další novinky