Novinky Zpět na všechny novinky

Kvalitní okna si zaslouží profesionální montáž

Kvalitní okna si zaslouží profesionální montáž

Správná montáž a nastavení oken jsou pro maximální projevení jejich deklarovaných parametrů opravdu důležité. Kvalitní okna musí být vždy i správně osazeny a namontovány. Proto pravidelně školíme montážní partie našich smluvních prodejců z celého České republiky, Slovenska i Rakouska.

V tomto roce navíc přicházíme s několika novinkami v sortimentu, které bylo třeba představit – v teoretické i praktické rovině. Koncem ledna jsme během šesti celodenních školení vyškolili 214 slovenských a českých montážníků.

Kvalitní okna si zaslouží profesionální montáž

Novinky v kování a nové plastové posuvné dveře HST 76 a HST 88 byly hlavním tématem.

 

Ze strany stavitelů stále roste zájem o náročnější konstrukce a stále větší a větší prosklené plochy. Proto jsme jednu třetinu školení věnovali i hliníkovým posuvným dveřím a oknům. Zkušení trenéři předvedli správný postup při spojování izolačních skel „sklo na sklo“ v hliníkových portálech, a to v 180 ° úhlu i do celoskleněného rohu v 90 °.

Kvalitní okna si zaslouží profesionální montáž Kvalitní okna si zaslouží profesionální montáž Kvalitní okna si zaslouží profesionální montáž Kvalitní okna si zaslouží profesionální montáž Kvalitní okna si zaslouží profesionální montáž Kvalitní okna si zaslouží profesionální montáž Kvalitní okna si zaslouží profesionální montáž Kvalitní okna si zaslouží profesionální montáž

Zveřejněno: 1.2.2018

Další novinky