Nové referenční stavby Zpět na všechny novinky

Hliníková inspirace s rohovými řešeními.

Hliníková inspirace s rohovými řešeními.

První dojmy jsou důležité. Platí to vždy a všude, tak proč ne doma? Vždyť právě vstup do domu jako první prozrazuje o vkusu a stylu majitele domu mnohé.

V tomto případě se majitel rozhodl pro hliníkové vchodové dveře s jednostranně překrytou hliníkovou dveřní výplní GAVA 417L v tmavé antracitové barvě. Do křídla dveří je vsazeno masivní metrové madlo.

hliníkové dvere Slovaktual

Velmi světlé vstupní haly majitel dosáhl nejen díky přísvětlíku s pískovaným sklem, ale také spojením dveří do rohové sestavy s velkým fixním oknem W72.

pieskované mliečne sklo

Satinovaná skla zajistí dostatek soukromí, ale zároveň vpustí do interiéru dostatek světla. Na rozdíl od ornamentových skel je mléčné sklo designově střídmější, působí elegantně a moderně. Mléčná tabule je součástí bezpečnostního trojskla s vynikajícími tepelně izolačními hodnotami.

predsadená montáž

Hliníkový okenní profil W 77HI je to nejkvalitnější, co aktuálně SLOVAKTUAL nabízí nejnáročnějším zákazníkům. Tento profil byl použit na všech 11 oknech a zdvižně-posuvných dveřích v domě. V kombinaci s izolačním trojsklem s Ug = 0,5 W/(m2K) jsme dosáhli vynikajících tepelně-izolačních vlastností. Část oken je montována na předsazenou montáž.

HST 77

Troje zdvižně-posuvné dveře HST 77 přinesou vysoký komfort bydlení, dostatek denního světla a bezstarostnost při zařizování interiéru.

HST 77

Vysoce kvalitní práškové lakování HWR barvou heroal 0701 zabezpečí dlouhodobou stálost barvy a lesku. Tato barva koresponduje s antracitovou barvou RAL 7016.

Pro dosažení jednotného nerušivého vzhledu jsou i rohové ocelové sloupy opláštěné ve stejné barvě jako všechna hliníková okna, posuvné i vchodové dveře.

Jakmile bude dům dokončen, včetně upraveného okolí, rádi se sem vrátíme a nafotíme pro vás další skvělé záběry.

Zveřejněno: 16.8.2018

Další novinky