Novinky Zpět na všechny novinky

Certifikovaná montáž = jistota kvality

Certifikovaná montáž = jistota kvality

Montáž plastových oken, jejich servis, údržba a technické poradenství byly pro společnost SLOVAKTUAL s.r.o. vždy na předním místě. Být lídrem kvality v oblasti oken a dveří přímo vyžaduje zajištění plnohodnotných školení a zvyšování kvalifikačních schopností montážníků, kteří okna a dveře instalují u koncových zákazníků.

Každoroční zaškolování provádí SLOVAKTUAL ve spolupráci s garantem procesu školení, ZDRUŽENÍM SLOVENSKÝCH VÝROBCOV VÝPLNÍ STAVEBNÝCH OTVOROV A KONŠTRUKCIÍ, DODÁVATEĽOV S NIMI SÚVISIACICH KOMPONENTOV A TECHNOLÓGIÍ A MATERIÁLOV NA ZABUDOVANIE OKIEN, združením SLOVENERGOokno.

Jistota klidného a bezpečného bydlení díky kvalitním oknům a dveřím může být až tehdy, když jsou zajištěny všechny jednotlivé oblasti od výběru profilového systému až po osazení posledního nejmenšího prvku v místě stavby.

Společnost SLOVAKTUAL může být právem hrdá na to, že všechny tyto požadavky splňuje tak po legislativní i odborné stránce a poskytuje svým klientům “ okna pro život “ už skoro celé čtvrtstoletí.

Zveřejněno: 30.4.2014

Další novinky