Novinky Zpět na všechny novinky

Letní akce: Získejte plastová okna s izolačním trojsklem za cenu dvojskla

Letní akce: Získejte plastová okna s izolačním trojsklem za cenu dvojskla

 Letní akce: levnější trojskla za cenu dvojskel jen do konce července!

Léto je ideální čas na výměnu oken. Do konce července můžete mít navíc plastová okna s izolačním trojsklem za cenu dvojskla.

Plastová i plasthliníková okna PASIV od Slovaktual jsou díky svým tepelně izolačním vlastnostem perfektní pro vaši novostavbu nebo výměnu starých oken za nová. Okna s trojskly poskytují lepší tepelný komfort, snižují tepelné ztráty a šetří vaše peníze.

Akce se vztahuje na okna Slovaktual PASIV v barevném provedení lamino nebo s hliníkovým klipem a trvá do konce července 2024!

Vyžádejte si cenu již dnes. Nezávazně.

 

Co díky oknům Slovaktual PASIV s izolačním trojsklem získáte?

 • Až o 45 % lepší tepelnou izolaci skla. Výměnou starých oken za nová okna s izolačním trojsklem dosáhnete lepšího tepelného komfortu ve svém domě, a zároveň výrazně snížíte náklady na chlazení a vytápění.
 • Pevnou a stabilní šestikomorovou konstrukci plastového profilu v barvě dle vašeho výběru.
 • Teplý rám, díky kterému se nemusíte obávat rosení oken (vždy bez příplatku).
 • Pevně lepené izolační sklo v okenním křídle po celém obvodu. Lepené sklo zvyšuje pevnost a stabilitu celé konstrukce. Otevíravá okenní křídla s těžkým trojsklem drží tvar, „nepadají“ a okno funguje, jak má, mnoho let. Sklo nelze z křídla vytlačit a okno je tak odolnější i proti vloupání.
 • Systém tří těsnění s pevným středovým těsněním, který zlepšuje tepelnou izolaci a zvyšuje vodotěsnost okna i v případě větrem hnaného deště.
 • Pevnou středovou přepážku, která zabraňuje vypáčení křídla při vloupání a chrání kování před povětrnostními vlivy.

Jak můžete využít letní akci na Slovaktual okna s izolačním trojsklem?

  1. Nejdříve si vyberte variantu oken v laminaci nebo s hliníkovým klipem a připravte si rozměry
  2. Pak si vyžádejte cenovou nabídku u nejbližšího smluvního prodejce Slovaktual nebo prostřednictvím webového formuláře cenová nabídka.
  3. Smluvní prodejce se vám ozve pro případné doplnění informací a připraví pro vás nezávaznou cenovou nabídku.

Akční letní nabídka platí pro objednávky přijaté v síti smluvních prodejců společnosti Slovaktual do 31. července 2024. V případě jakýchkoliv dotazů vám naši prodejci vše rádi vysvětlí a poradí s vhodným řešením pro váš dům nebo byt.

Vyžádejte si cenu již dnes. Nezávazně.

*Speciální letní nabídka platí pro koncové zákazníky (rodinné domy, byty) a nevztahuje se na komerční nebo developerské projekty (školy, obytné komplexy atd.).

*Akce se nevztahuje na bílá okna nebo samostatně zakoupená izolační skla.

Zveřejněno: 14.6.2024

Další novinky